okna drewniane, okna aluminiowe, okna pcv, drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, Warszawa, Warka, Grójec, Góra Kalwaria, Kozienice, Białobrzegi, Piaseczno
STRONA GŁÓWNA - okna i drzwi - pcv, aluminiowe, drewniane
 

Strona główna    |    O nas    |    Kontakt    

  ogrody zimowe, montaż okien i drzwi, parapety
»
Fasady
 
 
 
»
ogrody zimowe
»
werandy, altany, pergole
»
fasady
»
systemy aluminiowe
»
świetliki dachowe
»
szklane zabudowy
»
domy pasywne
 
 
  okna drewniane, okna plastikowe, okna aluminiowe
  drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne
  o fabryce okien, praca, kontakt
 

Wygląd fasady określany jest poprzez kształt słupów i rygli. Aluminium jest pod tym względem wspaniałym materiałem. Nadając profilom odpowiedni kształt i kolor istnieje możliwość zastosowania elementów delikatnych lub masywnych. Ich wygląd można świadomie podkreślać.

Bazą dla takich indywidualnych zastosowań stanowią zawsze sprawdzone systemy firmy Schüco. Jednym z takich rozwiązań jest system fasadowo-ryglowy FW 50, o szerokości powierzchni czołowej wynoszącej 50 mm. Mała powierzchnia czołowa profili pobudza architektów i projektantów do tworzenia różnych wariantów stylistycznych. Architekt ma do dyspozycji całą paletę atrakcyjnych listew zaciskowych i osłonowych, także ze stali szlachetnej. Słupki aluminiowe systemu FW50 dostępne są w grupie materiałowej 2.1. Głębokość zabudowy wynosi 50-150 mm, a grubość szyb od 4 do 52 mm.

Samonośna dwuwarstwowa konstrukcja bazowa z gładkimi listwami osłonowymi

Fasady słupowo-ryglowe w systemie FW50 jako konstrukcje samonośne doskonale nadają się do przeszkleń budynków tworząc ściany szkła. Charakteryzują się małymi przestrzeniami między profilami, które najczęściej wypełnione są różnego rodzaju szkłem budowlanym lub systemami energetycznymi, czyli modułami z ogniwami słonecznymi dostępnymi w różnych kolorach i strukturach.

 

Moduł z ogniwami słonecznymi

Bardzo często do ścian kurtynowych wykonanych z cienkich profili aluminiowych montowane są systemy okien i drzwi. Okna i drzwi muszą spełniać swoją funkcję, a zarazem powinny być dopasowane do elewacji pod względem estetyki. System okienno-drzwiowy Royal S65 to serie profili izolowanych termicznie o głębokości zabudowy wynoszącej 65 mm. Obejmuje on szeroki asortyment profili okiennych i drzwiowych. System Royal S65 może być osadzony w pojedynczych otworach jak i zastosowany jako pasma okienne.

Uniwersalne konstrukcje okien aluminiowych Royal S65

System Schüco znajduje zastosowanie zarówno w nowobudowanych obiektach jak i modernizowanych budynkach, w dużych inwestycjach jak również w niewielkich realizacjach. Schüco zapewnia odpowiednie rozwiązania techniczne począwszy od detalu architektonicznego, a na dużych projektach skończywszy.

Więcej informacji na stronie producenta. Zobacz także: systemy aluminiowe

 

© 2008-2010 FabrykaOkien.com.pl
ul. Puławska 39a, 05-660 Warka
Dział Handlowy: tel. (0 48) 670-17-13
fabrykaokien@fabrykaokien.com.pl

      agencja marketingu i reklamy