okna drewniane, okna aluminiowe, okna pcv, drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, Stolpol, Stolplast, Stolplast-Alu, Warszawa, Warka, Grójec, Góra Kalwaria, Kozienice, Białobrzegi, Piaseczno
STRONA GŁÓWNA - okna i drzwi - pcv, aluminiowe, drewniane
 

Strona główna    |    O nas    |    Kontakt

  o fabryce okien, praca, kontakt
»
Firma
 
 
 
»
firma
»
dla dealerów i deweloperów
»
zakupy na raty
»
referencje i wyróżnienia
»
kontakt
 
  okna drewniane, okna plastikowe, okna aluminiowe
  drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne
  ogrody zimowe, montaż okien i drzwi, parapety
 

Fabryka Okien z siedzibą w Warce przy ul. Puławskiej 39a to grupa trzech firm: Stolpol, Stolplast i Stolplast-Alu, specjalizujących się w produkcji stolarki okiennej i drzwi z drewna, PCW i aluminium. Działalność gospodarczą prowadzimy od 1947 roku, a w branży okiennej istniejemy od 1993 roku.

W 1993 roku firma Stolpol Sp. z o.o. rozpoczęła produkcję okien z drewna sosnowego i mahoniowego, a od 1996 roku firma Stolplast Sp. Jawna rozszerzyła działalność o produkcję okien z PCW, a następnie z aluminium w systemie SCHÜCO i ALUPROF.

Należymy do jednej z pierwszych firm w Polsce, która rozpoczęła produkcję nowoczesnych drewnianych okien jednoramowych w systemie EUROLINE-2.

Jako pierwsi uczestniczymy w opracowywaniu przez Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Stolarki Budowlanej w Wołominie pierwszej w Polsce aprobaty technicznej DJ68. Również jako jedni z pierwszych nawiązaliśmy kontakt i współpracę z firmą SCHÜCO INTERNATIONAL w celu produkcji okien z PCW i aluminium.

Posiadamy duże doświadczenie w produkcji okien i drzwi. Specjalizujemy się w produkcji stolarki typowej i na specjalne zamówienie. Wyroby nasze posiadają wysoką jakość wykonania.

 

© 2008-2010 FabrykaOkien.com.pl
ul. Puławska 39a, 05-660 Warka
Dział Handlowy: tel. (0 48) 670-17-13
fabrykaokien@fabrykaokien.com.pl

      agencja marketingu i reklamy