Schuco CT70

okna o bogatym wzornictwie do zastosowanie w szerokim budownictwie od domów jednorodzinne po obiekty użyteczności pulicznej.

Okna mają nas chronić przed zimnem, deszczem, hałasem, a niekiedy nawet przed włamaniem. Lepsza izolacyjność cieplna ma bezpośredni wpływ na obniżenie kosztów ogrzewania, które z jednej strony są zauważalne dla zasobności naszych portfeli, z drugiej zaś chronią środowisko naturalne.

Okna łączą dwa obszary: zewnętrzny i wewnętrzny. To właśnie one przesycają wnętrza światłem, dają poczucie większej przestrzeni i umożliwiają podziwianie widoków na zewnątrz.

Nowoczesna technologia oraz odpowiednia kombinacja materiałów pozwoliły nam opracować koncepcję systemu, który można dopasować do indywidualnych potrzeb klienta.Przemyślana decyzja

Piękny wygląd

Komfort i bezpieczeństwo

Schuco SI82

okna energososzczedne o głębokiej zabudowie profila 82mm, do zastosowania w budownictwie domów jednorodzinnych

Sześć zamkniętych komór powietrznych wewnątrz profili okiennych zapewnia bardzo wysoką izolacyjność cieplną, która była jak dotąd nieosiągalna bez zastosowania dodatkowych, kosztownych rozwiązań.

Wysoka wytrzymałość materiału, z którego wykonano energooszczędne okna Corona SI 82, nie jest jedyną zaletą tego systemu.

Wysoko energooszczędne okna Corona SI 82 zapewniają możliwość projektowania przestrzennych, wypełnionych światłem wnętrz, tak modnych zwłaszcza we współczesnym budownictwie.Okna bez kompromisów

Komfort zawsze na czasie

Wyższa wartość nieruchomości

Schuco Living

nowość okna siedmiokomorowe do zastosowania domów energooszczędnych i pasywnych

Wysokie wymagania w zakresie szczelności, zapewnienia długoletniej funkcjonalności i ochrony przed czynnikami atmosferycznymi dotyczą także budowy okien.

W swoich czterech ścianach poczujesz się wreszcie komfortowo, bo stres związany z hałasem, pochodzącym z zewnątrz będzie należał już do przeszłości.

Koniec z dusznymi pomieszczeniami, brakiem tlenu czy tworzeniem się pleśni z powodu niewystarczającej wentylacji.Jakość w każdym detalu

Oaza ciszy i spokoju

Samoczynna wentylancja

Termoslide

ciepłe okna w systemie podnoszono przesuwnym z tak zwanym niskim progiem.

Wysoki komfort pomieszczeń mieszkalnych i ogromny potencjał oszczędności energii to idealny duet.

Ergonomiczny, wielokomorowy płaski próg aluminiowy zintegrowany z przekładką termiczną i spenionym izolatorem zmniejsza do minimum ryzyko wystąpienia "zimnego obszaru" w strefie podłogowej.

niemal bezszmerowe przesuwanie skrzydeł i dziecinnie łatwa obsługa. Brak jakichkolwiek utrudnień przy przechodzeniu przez próg.Szerokie perspektywy

Wbudowane bezpieczeństwo

Doskonała izolacyjność cieplna

Roto designo

W oknach jest możliwość zastosowania okuć z ukrytymi zawiasami. Widoczna jest tylko klamka.

Inwestorzy mają coraz wyższe wymagania w odniesieniu do funkcjonalności i estetyki okien, a im mniej elementów okucia widać na oknie, tym ładniej. W tym względzie Roto NT Designo wyznacza nowe standardy.


Więcej światła i przestrzeni

To wyjątkowe okucie o eleganckiej, matowo-srebrnej powłoce opracowane zostało przez Roto całkowicie od nowa. Zawiasy ukryte pod przylgą i osłonki, które stają się zbędne - nic nie zakłóca doskonałego wyglądu okien.


Racjonalizacja okuwania

Jeden montażysta świetnie sobie poradzi. Roto NT Designo pozwala na znaczne uproszczenie montażu okna. Wszystkie elementy zawiasów chowają się pod przylgą. bardzo szybki montaż i krótki czas okuwania


Pięknie ukryte